Skip Navigation
 

Archiwum wydarzeń » 2016 rok

2016-03-10 Uroczysta narada

10 marca 2016 r, w Komendzie Powiatowej PSP w Hrubieszowie odbyła się uroczysta narada z udziałem bryg. Grzegorza Alinowskiego Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP , władz samorządowych, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych z KPPSP w Hrubieszowie.

W trakcie narady Komendant Powiatowy PSP w Hrubieszowie bryg. Piotr Kierepka w formie prezentacji multimedialnej przedstawił działalność podległej mu komendy w 2015r. oraz zamierzenia na 2016r.

W czasie wystąpienia  bryg. Grzegorz Alinowski podziękował za dotychczasową działalność komendy oraz wzorową współpracę z samorządami i Komendą Wojewódzką PSP w Lublinie. Lubelski Komendant Wojewódzki PSP poinformował również o problemach w systemie  szkoleń członków OSP, możliwościach wspólnego pozyskiwania funduszy na rozwój komend PSP na terenie województwa oraz planowanym programie modernizacji służb mundurowych w tym PSP.

Sekretarz Powiatu Tomasz Ożóg zabierając głos podziękował funkcjonariuszom za współpracę pomiędzy KP PSP i Starostwem Powiatowym w Hrubieszowie.

 

Tekst i foto: kpt. Piotr Sendecki

 

 
 
« powrót|drukuj