Skip Navigation
 

Koło Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP przy KPPSP w Hrubieszowie

Koło Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Hrubieszowie powstało 14 lutego 1996 r. Głównymi założycielami byli: Ryszard Sidorski, Lucjan Łoś, Bolesław Zdziennicki, Bernard Kisielewski, Bolesław Dudek, Jerzy Han, Zbigniew Kozielski, Ryszard Lenard.

Na Prezesa Zarządu wybrano Ryszarda Sidorskiego natomiast Zbigniewa Kozielskiego na sekretarza i skarbnika.

Z dniem 01 lipca 1992 r. weszła w życie ustawa o Państwowej Straży Pożarnej. Wielu strażaków zatrudnionych zaczęło odchodzić na emeryturę na nowych zasadach. Wtedy zrodziła się myśl dotycząca utworzenia Koło Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa przy Komendzie Powiatowej PSP w Hrubieszowie. Związek zrzeszających byłych funkcjonariuszy i pracowników pożarnictwa. Do zadań Koła należy służebna działalność wobec całego środowiska emerytów i rencistów korzystających z zaopatrzenia Zakładu Emerytalno – Rentowego MSWiA oraz wdów i sierot po zmarłych strażakach.

 

Władze Koła        Członkowie Koła         Sztandar

 


Regulamin korzystania z funduszu socjalnego emerytow i rencistów PSP

 

Aktualności:

 

2019-01-25 Walne zebranie

25.01.2019r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Hrubieszowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze oraz spotkanie opłatkowe Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP - Koło w Hrubieszowie. Na spotkaniu wybrano nowy zarząd kola i komisję rewizyjną.
 

2018-01-16 Zebranie emerytów

W dniu 16 stycznia 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie odbyło się zebranie sprawozdawcze oraz spotkanie opłatkowe Koła ZEiRP RP
 

Walne Zebranie 2016

W dniu 15 stycznia 2016 r. w restauracji „Szałas” w Hrubieszowie odbyło się zebranie sprawozdawcze oraz spotkanie opłatkowe Koła ZEiRP RP
 

Walne zebranie sprawozdawcze połączone ze spotkaniem oplatkowym

31 stycznia 2014 odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła Emerytów i Rencistów pożarnictwa z terenu powiatu hrubieszowskiego.
 

Koło w Hrubieszowie odbyło zebranie 2012

W dniu 13 stycznia 2012 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie odbyło się zebranie sprawozdawcze i spotkanie opłatkowe. W zebraniu uczestniczył członek Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Lublinie Pan st. bryg. mgr inż. Roman Popajewski, Komendant Powiatowy PSP w Hrubieszowie Pan mł. bryg. mgr inż. Piotr Kierepka, Pani mgr Katarzyna Dubicka pracownik ds. organizacyjno – kadrowych oraz emeryci i renciści.
 

Walne zebranie Koła w Hrubieszowie 2011

Dnia 12 stycznia 2011 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Gródeckiej w Hrubieszowie, odbyło się Walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Hrubieszowie.
 
 
« powrót|drukuj